[vc_row][vc_column][vc_column_text el_class=”inleiding”]

Webredactie

Heeft u vragen of opmerkingen over deze website, of wilt u een nieuwsbericht geplaatst hebben? Neem dan contact op met de desbetreffende webredactie. Voor technische zaken kunt u ook contact opnemen met de webmaster.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]H. Agnes
Clemens de Hingh
webredactie.agnes@rkdenhaag.nl

H. Antonius Abt
Nelly Oosthoek
webredactie.antoniusabt@rkdenhaag.nl

H. Driekoningen
Koos Heijer
webredactie.driekoningen@rkdenhaag.nl

H. Ignatius van Loyola
Liliana Ionita
webredactie.ignatius@rkdenhaag.nl

H. Jacobus de Meerdere
Arthur van den Boogaard / Pieter van der Lubbe
webredactie.jacobus@rkdenhaag.nl

H. Willibrord
a.i. Clemens de Hingh
webredactie.willibrord@rkdenhaag.nl

Webredactie Maria Sterre der Zee
Derek Mekking
webredactie@rkdenhaag.nl

Webmaster
Derek Mekking
webmaster@rkdenhaag.nl[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]